Contact
Probeer twee lessen gratis uit!

Trainsters:
Gym

Melody den Haan
gym@lingia.nl
0639-391539

Turnen

Jacqueline van Mourik
turnen@lingia.nl
0642-814399

Volleybal

Eric de Haan 
volleybal@lingia.nl
0344-662290 

MBvO

Greetje Kaneel
mbvo@lingia.nl
0344-623981 

Bestuursleden:

Voorzitter
Esther Boxman

voorzitter@lingia.nl 

Secretaris 
Esther van Arkel 
secretaris@lingia.nl

Penningmeester 
Marlou van den Brink 
penningmeester@lingia.nl

Ledenadministratie 
Natasja Wakker
ledenadministratie@lingia.nl 

Algemeen bestuurslid
Maartje den Bieman

Sportverening Lingia Wadenoijen

Jonkheer A.W. van Borsselestraat

Wadenoijen (achter Chinees de Lelie)


Lokatie

Gymzaal Wadenoijen

Vanaf Tiel over de Lingedijk naar Wadenoijen, vóór Chinees restaurant De Linge links langs de Parkeerplaats. Dit is de Jhr. Van Borsselestraat. Weg volgen. Aan eind van de weg ligt de gymzaal.