Contact

Heeft u vragen? Neem dan contact met ons op.

Train(st)ers:

Turnen

Jacqueline van Mourik
turnen@lingia.nl

0642-814399

Volleybal

Eric de Haan 
volleybal@lingia.nl

0344-662290 

MBvO

Natalie van Malssen
mbvo@lingia.nl


Bestuursleden:

Voorzitter
Marinus Behrens

voorzitter@lingia.nl 

Secretaris 
Marielle Spies
secretaris@lingia.nl

Penningmeester 
Corina van Arkel
penningmeester@lingia.nl

Ledenadministratie 
Danielle Been
ledenadministratie@lingia.nl 

Algemeen bestuurslid

Ingrid Davelaar


Sportverening Lingia Wadenoijen

Jonkheer A.W. van Borsselestraat

Wadenoijen (achter Chinees de Lelie)


Lokatie

Gymzaal Wadenoijen

Vanaf Tiel over de Lingedijk naar Wadenoijen, vóór Chinees restaurant De Linge links langs de Parkeerplaats. Dit is de Jhr. Van Borsselestraat. Weg volgen. Aan eind van de weg ligt de gymzaal.